עורך דין דיני תעבורה – למה צריך אותם

עורך דין דיני תעבורה

נהיגה על הכביש יכולה להיות דבר מסוכן מאוד כאשר עוברים על חוקי התנועה. כל עבירה על חוקי התנועה אשר בגינה אדם נתפס, תגרום לכך שהוא יקבל עונש. במקרים הקלים יותר של עבירות תנועה האדם יקבל קנס והורדת נקודות. במקרים הקשים יותר אדם יכול לעמוד למשפט אשר בסופו צפוי לו עונש מאסר בפועל או על תנאי או שלילת רישיון לפרק זמן כלשהו או לצמיתות. כל אדם אשר קיבל עונש על עבירת תנועה כלשהי אותה עבר, יכול לערער על עונש זה באמצעות עורך דין העוסק בתחום דיני תעבורה.

מיהו עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה הינו עורך דין העוסק בכל מה שקשור לעבירות של אדם על חוקי התנועה. עורך הדין מכיר את כל דיני התעבורה היטב ומתעדכן בחידושים שבהם בכל זמן שיש צורך בכך. בכוחו של עורך הדין לסייע לכל אדם אשר זומן למשפט בגין עבירת תנועה חמורה כלשהי, על ידי ייצוג הולם. עורך דין טוב ומקצועי בתחום יוכל למזער את העונש הצפוי לאדם בגין עבירת תנועה חמורה אותה ביצע. כמו כן, עורך דין העוסק בתחום דיני תעבורה יכול לייצג את האדם מול ועדה רפואית של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים שתפקידו הוא לקבוע האם האדם העומד בפניו כשיר לנהיגה מבחינה פיזית ונפשית או שאיננו כשיר לנהיגה.

במידה והועדה תכריע שהאדם איננו כשיר לנהיגה הרי שבמידה ואין לו רישיון נהיגה הוא לא יוכל להוציא רישיון ובמידה ויש לו רישיון נהיגה, הרי שרישיונו יישלל. עורך דין תעבורה דנה דוד למשל, תוכל לייצג כל אדם מול הועדה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים בצורה האידאלית וכן, לערער על החלטת הועדה העת הצורך.

עורך דין דיני תעבורה

כיצד בוחרים עורך דין תעבורה

בכדי שעורך דין תעבורה יוכל לסייע לך בכל מקרה שבו עברת על חוקי התנועה ואתה צפוי לעונש על כך או בייצוג מוצלח מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, הרי שחשוב מאוד לבחור את עורך הדין המקצועי, המנוסה והטוב ביותר בתחום זה. עורך דין תעבורה הידוע כעורך דין מקצועי בעל ותק וניסיון, הוא האדם אשר יוכל לסייע לך בכל מקרה של עבירה על חוקי תנועה.