עורך דין אובדן כושר עבודה ברמת גן  – למה לנו להיעזר בו?

עורך דין אובדן כושר עבודה ברמת גן  – למה לנו להיעזר בעורך דין ואיך לעשות את זה

אחד המקרים הכי קשים ובוודאי הכי פחות נעימים, שאנחנו יכולים להתמודד איתם בתור אנשים מבוגרים, אנשים שמפרנסים משפחה ואת עצמנו, אנשים עובדים, זה מקרה בו אנחנו מאבדים את כושר העבודה שלנו.

מצב של אובדן כושר עבודה, הוא למעשה מצב בו אנחנו לא יכולים לבצע את העבודה אותה אנחנו מבצעים על בסיס יומיומי, עבודה שלשמה למדנו מקצוע ועבורה הוכשרנו בדרכים מקצועיות. מצב בו אנחנו לא יכולים לבצע את העבודה שלנו, מלמד בעצם על כך, שאנחנו נדרשים להיעזר באמצעים חיצוניים בשביל לפרנס את עצמנו ואת בני המשפחה שלנו.

סיטואציה של אובדן כושר עבודה, יכולה להיווצר מסיבות שונות. למשל, היא יכולה להיווצר כתוצאה מכך שאנחנו חולים במחלה שמונעת מאיתנו אפשרות לעבוד, פציעה, חבלה או כל דבר בריאותי או נפשי אחר. חשוב להדגיש, על פי החוק, אובדן כושר עבודה לא קשור לשאלה האם נפצענו או חלינו בזמן העבודה, וכן, חשוב לציין בהקשר זה, פציעה או חבלה בזמן העבודה, אינן קשורות בהכרח לשאלה, האם אנחנו נמצאים פיזית במקום העבודה כשזה קורה. אנחנו יכולים להיפצע ולחלות בדרך למקום העבודה, ועדיין זה יוגדר כתאונת עבודה.

כאמור, אם אנחנו מתמודדים עם מצב של אובדן כושר עבודה, הרי שעלינו לקבל פיצוי, ליהנות ממקור הכנסה חיצוני, שונה. מקור שיכול לספק  לנו פרנסה מבלי שאנחנו נידרש לעבוד, שכן אנחנו לא יכולים. לשם כך, אנחנו נשכור את שירותיו של עורך דין אובדן כושר עבודה ברמת גן או במקום אחר. השאלה היא, כיצד עושים את זה ולשם מה.

כיצד אנחנו שוכרים עורך דין

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של עורכי דין אשר מתמחים בכל הקשור לאובדן כושר עבודה בצורות שונות. מדובר על עורכי דין עם ניסיון רב, עורכי דין אשר מתמחים בתחום זה ויכולים לספק לנו את כל האמצעים הנדרשים בשביל להתמודד עם חברת הביטוח, ביטוח לאומי ועם כל גורם אחר שיעמוד מולנו וינסה למנוע מאיתנו את זה.

על מנת לשכור עורך דין אובדן כושר עבודה, אנחנו צריכים לבחון את המקרה שלנו ולבחון איזה עורך דין יוכל לעזור לנו. חשוב מאוד לבחון ניסיון מקצועי, חשוב מאוד לבחון את היכולות שלו ועד כמה באמת הוא יוכל לעזור לנו.

חשוב להדגיש, אנחנו צריכים לבדוק לא רק את היכולות המקצועיות או את הניסיון אלא גם מעבר לכך, כלומר, עד כמה הוא זמין ויכול לספק לנו את השירות הנדרש בשביל שנוכל לבצע את התהליך כמה שיותר מהר. עלינו לקחת בחשבון, בתקופה זו אנחנו לא עובדים ואין לנו מקור הכנסה. לכן חשוב שהעניין יקודם כמה שיותר מהר.

למה בכלל צריך לשכור עורך דין

אנחנו נרצה לשכור את שירותיו של עורך דין אובדן כושר עבודה ברמת גן או במקומות אחרים, הן בגלל העובדה שמדובר באיש מקצוע שיכול לספק לנו כלים ייחודים בשביל להתמודד מול חברות הביטוח או גורמים אחרים, אך בעיקר בגלל העובדה שלנו את היכולות המקצועיים, המשאבים והזמן לעשות את זה בעצמנו.

בסופו של דבר, עורך דין ידע לעמוד מול אותם גורמים ולהציג את האינטרס שלנו, להציג את הטענות שלנו, בשביל שנוכל לקבל את מה שמגיע לנו. לבד אנחנו לא נוכל לעמוד ולדרוש את מה שמגיע לנו. עורך דין ידע להציג את הטיעונים המשפטיים בהתאם לחוק, על מנת שנקבל את הפיצויים שמגיעים לנו.