איך בוחרים עורך דין אובדן כושר עבודה?

עורך דין אבדן כושר עבודה

מחד תיאוריית הגדרת אובדן כושר עבודה הינה כתוצאה מתאונה, מחלה או כל תרחיש המונע מהעובד להתפרנס במצב חלקי או מלא ומאידך במציאות התאוריה והמעשי מה שמסביר לא פעם את הערמת הקשיים מצד חברות הביטוח. במצב הזה לא מעט אנשים מתקשים להשיג את מה שמגיע על פי חוק ולעיתים מוותרים על זכותם הלגיטימית לפיצוי הולם ולכן במצב הנ"ל נדרש לערב עורך דין אובדן כושר עבודה מיומן. זקוקים לעזרה? במאמר שלפניכם נספק כמה טיפים כיצד להשיג את המייצג הנכון להשלמת המשימה על הצד הטוב ביותר.

טיפים לבחירת עורך דין אובדן כושר עבודה

במעמד בחירת עורך דין אובדן כושר עבודה קיימת חובה להשיג עורך דין שיודע להתמודד מול הכול לרבות הקשיים אותם מערימה חברת הביטוח. האם יש לו ניסיון בתחום? האם הוא כבר נתקל בהתנגדויות ובמילים הקטנות בהצעת הביטוח המקורית? מה לגבי המצב בו חברת הביטוח טוענת כי המבוטח לא נמצא במקום של אובדן כושר? כאשר צצים להם נימוקיי דחייה מצד חברת הביטוח, חייב מייצג נכון שיידע להתמודד ולהתעמת מול כל הקשיים ולהשיג את מה שמגיע למבוטחים על פי חוק. כפי שהבנתם, הניסיון לא בא לידי ביטוי רק על "הנייר" היות והפרקטיקה שונה בתכלית השוני מהתיאוריה. לא משנה כמה תשלמו ואיך תשלמו במעמד הגשת התביעה אתם צפויים ללא מעט קשיים שרק עורך דין מיומן ובר סמכא בתחום יכול לסייע בו.

בחירת עורך דין עם סיפור המלצה טוב

כמו בכל דבר גם כאן עניין ההמלצות עולה על הפרק, יש המון סוגים של עורך דין אובדן כושר עבודה, אבל הכי חשוב זה לבחור את האדם שמגיע עם המלצות רלוונטיות. קראתם על עורך דין כזה או אחר באינטרנט? שימו לב, יש לא מעט המלצות שלא תמיד תהיינה נכונות לכם – במעמד הזה אנחנו ממליצים לפנות ישירות לטלפון או תמונה המצורפים להמלצה, כאמור הסימנים אשר יהוו את מהימנותה של ההמלצה בפועל. כמו כן אפשר ואפילו מומלץ לפנות לאנשים שאתם מכירים ולקבל את החותמת הסופית כי אכן מדובר בנותן שירות שמתאים וטוב לכם להשגת המטרה.

עורך דין בתחום אובדן כושר עבודה

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בעת בחירת ייצוג נכון הוא עורך דין בתחום שמתאים לכם- בדומה לרופא משפחה או רופא לבעיות אף, אוזן גרון כך גם עורך דין מיומן בתחום. כאמור, אם אתם בוחרים עורך דין וודאו כי הנ"ל אכן עורך דין אובדן כושר עבודה בעל התמחות ספציפית בתחום. עניין זה חשוב, שאחרת אם תבחרו עורך דין עם הסמכה כללית ספק אם תוכלו להשיג את מה שמגיע לכם ולמגר התנגדויות ונימוקי דחיית תביעה שהם חלק מכל תביעה כזו או אחרת.