איבדתם יכולת עבודה? פנו לעורך דין!

איבדתם יכולת עבודה? פנו לעורך דין!

אובדן יכולת עבודה, נחשבת בשביל כל משפחתו של מאבד יכולת העבודה- כפצצת אטום! הוא ובני משפחתו, התרגלו לסדר מסוים, לרמת הכנסה מסוימת, לקביעות. כעת, על בני המשפחה למצוא אפיקי פרנסה חדשים. גם אם אובדן כושר העבודה הוא חלקי, על מאבד ההכנסה לרכוש השכלה מקצועית חדשה, ולמצוא עבודה חדשה. ישנם גילאים מסוימים, בהם קשה מאוד למצוא עבודה חדשה, בגלל העדפת מעסיקים לקבל צעירים.

מי יעזור לכם בעת אובדן כושר עבודה?

מה הכתובת בעת אובדן כושר עבודה? למי פונים לעזרה? הכתובת הטובה ביותר- היא עורך דין מקצועי ומנוסה. הרבה פעמים, יש נטייה לרצות לחסוך כסף, ולהשיג את הפיצויים לבד. אולם, לפעמים לא מצליחים להשיג לבד פיצויים, או שמשיגים פיצויים בגובה נמוך. לכן, פעמים רבות שכר טרחה עורך דין אובדן כושר עבודה, משתלמת, משום שהיא מביאה כסף שלא היה נכנס לבד. הסכום שמשלמים לעורך הדין, הוא מזערי לעומת הסכום שתצליחו לקבל.

אילו מקרי אובדן כושר עבודה קשורים למשרד הביטחון?

ישנם מקרים של אובדן כושר עבודה, אשר בהם אפשר להיעזר אך ורק בעורך דין מומחה משרד הביטחון. במקרים אלו, יהיה קשה מאוד להוציא את הזכויות, ללא ליווי של עורך דין משרד הביטחון. מקרים אלו, הם כאשר אובדן העבודה נעשה במסגרת השירות הצבאי, או כתוצאה מפיגוע לאומני. פעמים רבות, ינסו במשרד הביטחון להעמיד קשיים. לנסות לטעון שהפגיעה נוצרה מדבר אחר. ולכן, עורך הדין יצטרך להוכיח שהפגיעה קשורה לפיגוע, או לשירות הצבאי.

מה עושים במקרה של תאונת עבודה שגרמה לאובדן היכולת לעבוד?

במקרה זה, האחריות מוטלת על המעסיק. גם אם התאונה התרחשה בעת שהעובד נסע אל מקום העבודה, או חזר אל מקום העבודה, עדיין האחריות מוטלת על המעסיק. האם על המעסיק לשלם מחשבון הבנק שלו? באופן כללי, מומלץ למעסיקים לעשות "ביטוח מנהלים". פוליסות ביטוח אלו, נותנות למעסיק כיסוי בעת תאונת עבודה של אחד מהעובדים. אבל, כדי לקבל את הפיצוי מהמעסיק או חברת הביטוח, על העובד לעשות דרך ארוכה. קשה לעבור אותה לבד. השכר המשולם לעורך הדין משתלם, וחוסך לעובד זמן רב, ועוגמת נפש.

לפעמים זמן שווה כסף!

סיבה נוספת שבגללה מומלץ לקחת עורך דין שייצג בתביעה על פיצויים היא, ש"זמן שווה כסף". הגשת התביעה לוקחת הרבה זמן ופרוצדורה. יש להתעסק עם ניירות וטפסים. בשכר שאתם משלמים לעורך הדין, אתם חוסכים לכם זמן יקר, ואנרגיות. חיסכון זה בזמן ובאנרגיה, חשוב במצב רפואי זה, של אחוזי נכות גבוהים. לכן, פעמים רבות שווה לשלם שכר טרחה עורך דין אובדן כושר עבודה.

מה עושים במקרה של אובדן כושר עבודה חלקי?

לפעמים, אובדן כושר העבודה, הינו חלקי. אחוזי הנכות הם מעל 60%, אך לא 100%. לפעמים, תחום העבודה הקודם היה פיזי, אך אופי הנכות מאפשרת עבודה חלקית משרדית. במצבים אלו, יש צורך בעורך דין מקצועי, שיסייע להשיג את הפיצויים המגיעים. לפעמים, אפשר באמצעות עורך דין, לקבל פיצויים על אובדן כושר עבודה, אך בכל זאת לעבוד לפעמים במשרה חלקית.

איבדתם כושר עבודה? פנו למשרד עורך דין דוד סער!

אם ביטוח לאומי קבע לכם מעל 60% נכות, אתם זכאים לאובדן כושר עבודה חלקי או מלא. אתם לא צריכים להשיג את הפיצויים בכוחות עצמכם. משרד עורכי הדין של דוד סער, מטפל בכל סוגי התביעות של פיצויים בגין אובדן כושר עבודה. המשרד ילווה אתכם עד לקבלת מלוא הפיצויים המגיעים לכם.