סיוע עורך דין במקרה של נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות

עם הקלות הזו של רכישת רכב משומש או חדש כמעט לכולם יש רכב פרטי שאיתו הם יוצאים אל עבר העבודה, אל ביצוע של סידורים דחופים וגם יוצאים אל בילוי נחמד. הבעיה היא שהיכן שנמצאים כל מיני ברים וכבישים אשר מובילים אליהם, יש גם נקודות שבהן מוצבים שוטרי תנועה אשר תפקיד לוודא כי הכל מתנהל כשורה ואין כל נהג אשר יכול לסכן את הסביבה או את עצמו עם נהיגה שלא לפי החוק. אחת מן העבירות היותר בולטות היא נהיגה בשכרות, כאשר מנסים עד כמה שיותר למגר בכל עירייה את הסכנה הממשית הזו.

מסייע לזהות פגם ראייתי

מה קורה כאשר נתפסים על ידי שוטר תנועה שחשב כי אתם נוהגים במצב של שכרות? זה חשוב לציית אל ההוראות של אותו שוטר ולא להיתפס בתור אדם אשר מסרב להוראות של הבדיקה. סירוב מעין זה רק יכול להוביל אל מסקנה שאולי לאותו נהג יש דבר מה להסתיר, ובשל כך הוא מסרב לבור את הבדיקה של השכרות, שלרוב מתבצעת עם ינשוף.

הדבר שאותו צריכים להבין הוא כי בדיקות אשר מתבצעות על ידי שוטרי תנועה אינן חפות מבעיות טכניות, וכאן יכול עורך דין תעבורה מיומן לזהות סוגי אחד מיני רבים של פגם ראייתי ועם פרט טכני שכזה להעביר את המיוצג שלו אל זכאות מדבר עבירה של נהיגה בשכרות.

מהימנות בדיקת השכרות

עורכי דין אשר מגיעים מן התחום של התעבורה כבר מכירים היטב את התהליכים שאותם מעבירים השוטרים אשר חוששים כי מדובר בנהג אשר נוהג במצב של שכרות. יש את הבדיקה אשר מתבצעת על ידי נשיפה אל מכשיר שאומד את כמות האלכוהול ויש בדיקה אשר מתבצעת על ידי ביצוע של הוראות מחוץ לרכב עם סוגים שונים של הוראות תנועה עבור הנהג.

בכל אחת מאלה יכול כל עורך דין לעבור בצורה פרטנית, ולחפש אחר כל סוג של שגיאה או חוסר התאמה שבסופו של דבר מוציאים את הלקוח שלו זכאי מדבר עבירה של נהיגה בשכרות, על ידי הערעור על הממצאים הללו.