תביעת רשלנות רפואית ללא חוות דעת – זה אפשרי

תביעת רשלנות רפואית

קרו לכם מצבים שבהם לא ידעתם איך אתם מטפלים במקרה מסוים, ופשוט לקחתם את שירותיו של עורך דין מקצועי מספיק וטוב, או כל איש אחר שיכל לתת לכם תשובה מספקת למקרה הפרטי שלכם. קורים מצבים שבהם יצאתם מבית החולים, ואתם מרגישים כי הטיפול שהביאו לכם, הוא רשלני מאוד, אלך אתם נמצאים כרגע ללא חוות דעת מסוימת, וללא שום מסמך שמעיד על כך שאתם עברתם רשלנות רפואית. לכל דבר יש פתרון, ולמצב זה יש פתרון טוב מאוד, והוא הפנייה המהירה שלכם אלינו, בכדי שהמקרה הזה עדיין יהיה טרי.

מדוע קורים מצבים כאלה?

לא כל צוות סיעודי יש את הסבלנות ללקוחות שלו, ולא לכל רופא יש את הכוחות להישאר ממוקדי מטרה למעלה מ-30 שעות של עבודה רצופה. כמובן שמצב זה הוא לא אשמתכם, אך המלחמה הזאת היא גם שלכם, וכמובן שהיא גם שלנו.

מדוע זהו מצב של מלחמה?

מצב זה הוא מאוד רגיש, וזאת מהסיבה שלא כולם מתקבלים להיות חלק מהצוות הסיעודי, וזהו מצב שמביא למחסור עצום של צוות סיעודי בבתי חולים רבים, לעומת כמות המטופלים הרבה מאוד. מצב של חוסר איזון זה, מביא פעמים רבות למצבים להוטים מאוד, כאלה שאנשים מתעמתים עם הצוות, והצוות שומר על איפוק, אך לא תמיד מצב זה הוא אפשרי. בכדי שהשערורייה הזאת לא תמשך יותר מדי זמן, אנו זקוקים למלחמה אל מול האנשים שאחראיים על כך, ואלה אותם אנשים שלא מטפלים במחסור של הצוות הסיעודי.

האם אנחנו לבד במערכה הזאת?

אתם אף פעם לא לבד. בכדי שאתם תוכלו להמשיך בדרככם, גם אתם זקוקים לאדם שייצג אתכם כראוי אל מול החוק, ויספק לכם את השירות הטוב ביותר. עורכי דין הם האנשים המתאימים ביותר לכך, והם האישיות שהמדינה ובתי המשפט יכולים לסמוך עליהם, וכל מילה שלהם שווה הרבה מאוד משמעות בבית המשפט.

משרדו של עו"ד פייל הוא משרד עם הרבה אנשים מקצועיים, שישמחו להיות חלק מהמלחמה הפרטית שלכם, ולעזור לכם לממש את הזכאות שלכם לתביעת רשלנות רפואית, גם ללא חוות דעת מסוימת.