שירותי מיסוי בינלאומי מקבלים רק אצל המומחים

מיסוי בין לאומי

השקעות חוצות גבולות מגיעות עם שורה של בעיות מס. הניווט במורכבות של המיסוי מחייבת תכנון מס חדשני, כולל הכנת תכנית מיסוי מקיפה שכוללת יישוב סכסוכים. כאשר האינטרסים העסקיים שלכם מתפרשים על פני הגלובוס, פנו אל חברת עורכי דין שמתמחים במיסוי, לשם קבלת ייעוץ.

כאשר אתם נכנסים לשווקים חדשים, מתעוררות בעיות מס חדשות. הניחו לצוות עורכי הדין להדריך אתכם במבוך של מיסוי בינלאומי להציע לכם פתרונות מעשיים על מנת להפחית את שיעור המס האפקטיבי בעולם. ככל שהעסק שלכם משתנה, המשפטנים שלכם מרכיבים גישות מס יעילות המתאימות לשינויים אלו, ומייעצים לכם על היתרונות והחסרונות של מבנים חלופיים.

עסקאות בשווקים ברחבי העולם

אסטרטגיות רכישות ומימוש של גורמים זרים ורפטריזציה של רווחים, מאפשרים לייעל את הרווחים של גורמים זרים. הפחתת ההכנסה הזרה והמיסים על ניכוי מס במקור מתבצעת באמצעות פיתוח מערכת תמחור חזקה. אם האינטרסים שלכם הם לבצע עסקאות כספיות בינלאומיות, עורכי הדין יתכננו עבורכם את תכנית מיסוי יעילה המתאימה לכם.

בפגישות עסקיות בחדרי ישיבות עם מיטב המומחים, תיהנו מהניסיון של המומחים המגנים על העסק שלכם. הצוות המתאים יענה על כל צרכי המיסוי שלכם, ויעניקו לכם את פתרון המיסוי שיסייע לכם להגיע למטרותיכם.

יותר ויותר בעלי עסקים מבצעים היום עסקאות בחו"ל

היום, בזכות המרחב הווירטואלי המאפשר למשקים כלכליים בארץ לבצע עסקאות בחו"ל, נושא המיסוי הבינלאומי הפך להיות רלוונטי לעסקים בארץ. ישראלים רבים מעוניינים היום לנהל עסקאות עם חברות מחו"ל ובוחרים את אפשרויות המיסוי המתאימות להם בארצות זרות. למותר לציין שדיני המיסוי משתנים מחברה לחברה וממדינה למדינה.

לכן, אם ברצונכם לבצע עסקאות בחו"ל, חשוב שתקבלו את השירותים של עורכי דין שמומחים בחוקי מיסוי בינלאומי, עם בקיאות מיוחדת בחוקי המיסוי המדינה בה אתם מבצעים את העסקאות שלכם.

כך, למשל, אם קיבלתם דרישת תשלום מס מוגזמת, ייעוץ המומחים יאפשר לכם לנווט היטב את דרככם בתחום המסועף והמורכב הזה של עולם המס. זוהי אמנות בה חשוב להיות בקיאים, ועדיף לפנות אל אנשי המקצוע שמכירים את התקנות והחוקים שמשתנים ממדינה למדינה, במקום לנסות להתנהל בעצמכם.

מנהלים את כל תכניות המיסוי במקומכם ובשמכם

כך שאם רכשתם מניות של חברות בחו"ל, או ביצעתם עסקאות נדל"ן במדינות זרות, השגתם רווחים מעסקאות שונות בזכות שיתופי פעולה עם חברות בחו"ל, או אפילו אם פתחתם חברה במדינה אחרת, הייעוץ המשפטי של עורכי דין מומחים במיסוי בינלאומי יעזור לכם לפנות אל רשויות המס על מנת להבין את המשמעויות הכלכליות והמשפטיות, להשיג ולהגיש את כל האישורים הנדרשים לגופים המקומיים.

אם צריך, עורכי הדין גם ייצגו אתכם בבית המשפט או ברשויות המקומיות בחו"ל. חשוב להבין שרשויות המס בחו"ל מורכבות, ברוב המדינות, מגופים איתנים ביותר, חובבי ביורוקרטיה מתישה והתנהלות חסרת פשרות. אם אינכם בקיאים בתחום המס או המשפט, רוב הסיכויים הם שלא תצליחו להבין מהן הזכויות או החובות שלכם.