הסכם ממון ידועים בציבור

הסכם ממון ידועים בציבור

בין כל זוג נשוי וגם בין זוגות ידועים בציבור עשויים להתעורר חילוקי דעות. זה יכול להידרדר עד לוויכוחים ויחסים עכורים במיוחד שיגרור לפרידה. אף אחד לא יכול להיות בטוח כי נסיבות הפרידה מבן או בת הזוג תהיינה שלוות ומסיבה זו מומלץ מאוד כי יהיה ביניהם הסכם ממון מסודר וברור מראש.

בדרך כלל, פרידה מבן זוג עוברת דרך דלתות בית המשפט. בהליכים מן הסוג הזה, יכול כל אחד להיפגע. גם אם אתם הכי צודקים, ההליכים המשפטיים עשויים לפגוע בכם אנושות. מסיבה זו חשוב כל כך לדאוג כי יהיה לכם הסכם ממון מסודר על כל מקרה שתחליטו להיפרד. גם אם הפרידה תהיה בטונים צורמים ולא נעימים, לא יהיה עליכם להגיע עד לבית המשפט בגלל חלוקת הרכוש.

הסכם ממון יציל את המצב

קיים אוסף של תקדימים משפטיים העוסקים כולם בסכסוכי רכוש בין זוגות ידועים בציבור. למרות שבדרך כלל מסתמכים בפסיקה על תקדימים אלו, אך שאנחנו מדברים על הסכם ממון ידועים בציבור, אפשר להבין  ששם זה כמעט בלתי אפשרי. זאת בגלל שכל זוג יש לו את מהלכי החיים שלו, את נסיבותיו הוא וקשה עד בלתי אפשרי להשוות ואף ליישם פסקי דין עבור זוג מסוים על סמך פסיקה קודמת במקרה זהה, כי בהסכם ממון ידועים בציבורדרך כלל אין מקרה זהה.

פונים אל עורך דין

אז למרות שבתחילת הדרך המשותפת שלכם, כאשר אתם מחליטים שאתם זוג, נראה לכם כי לעולם לא יקרה דבר ואין משהו שעשוי להעכיר את היחסים ביניכם, אך המציאות מוכיחה שזה במקרים רבים לא קורה. על כן חשוב מאוד לפנות אל עורך דין גירושין העוסק בתחום של הסכמי ממון בין זוגות על מנת שהוא זה שיבצע את ההסכם בצורה הטובה והנכונה ביותר.

גם אם לא כל כך נעים

עריכה של הסכם ממון בין בני זוג, כאשר היחסים חמים וטובים הוא לא תמיד נוח ונעים. לעיתים זה יוצר תחושות של חוסר אמון וזה לבד עשוי לעורר מחלוקות. אך אם הדבר ייעשה בעזרתו של עורך דין בתחום, ניתן יהיה לסמוך כי זה יעבור בשלום – תרתי משמע.

עו"ד אורי גנור – הוא הכתובת!