תואר ראשון במשפטים

תביעות ביטוח

תכניות תואר ראשון במשפטים בישראל מבוססות על הדעה כי לימודי החוק והצדק הם הבסיס לשילוב בחברות גדולות ובמשרדי עורכי דין גדולים בארץ. התלמידים לומדים להעריך את הקשרים בין משפט למוסר, פוליטיקה, שפה, היסטוריה וכוח. הקשר בין מדעי הרוח והמדעים החברתיים מסייע לתלמידי האוניברסיטה להבין טוב יותר את הדמוקרטיה המודרנית ואת החוק.

תלמידי תואר ראשון למשפטים סקרנים לגבי העולם ורוצים ליצור שינוי. הפקולטה למשפטים מדגישה חשיבה ביקורתית ויצירתית, שהן מיומנויות התומכות בבוגרים בכל שנות הלימודים ותקופת ההתמחות.

חוק ומשפט חברתי

תכנית הלימודים נערכת בגישה פורצת דרך וחדשנית, והמטרה היא לשפר את השתתפות התלמידים בתהליך הלמידה שלהם. תלמידים לתואר ראשון למשפטים מפתחים את כישורי המנהיגות שלהם, וכך מטפחת הפקולטה למשפטים קהילה דמוקרטית על ידי הכנה מקיפה של התלמידים לקראת קריירה ענפה.

במהלך הלימודים, התלמידים נפגשים מדי שבוע בקבוצות לימודים, מכירים אחד את השני ואת המרצים שלהם, ומתמקדים בפיתוח מקצועי ובחקירה אינטלקטואלית. התלמידים משתתפים בהרצאות ונחשפים למצגות על נתיבי הקריירה העומדים בפניהם ודנים בנושאים חברתיים.

תלמידי תואר ראשון נדרשים להשלים תיק עבודות מלא לפני סיום הלימודים

תיקי העבודות כוללים עבודות כתובות אותן השלימו במהלך הקורסים, מסות רפלקטיביות ומטלות אחרות בהתאם לדרישת המרצים. המגמות של לימודי תואר ראשון למשפטים הן לאפשר לתלמידים לבחור מתוך מגוון רחב של קורסים בדיסציפלינות רבות. הפקולטה למשפטים אוהבת לקבל לשורותיה תלמידים שיודעים לכוון את עצמם ולהיות מעורבים בלימודים.

התלמידים מקבלים עזרה בקבלת החלטות לגבי תכניות הלימודים שלהם, ומקבלים ייעוץ לגבי הקורסים המוצעים, אילו סמינרים יתאימו להם, ובאילו אפשרויות תעסוקה יוכלו להשתלב עם סיום הלימודים.

מסלול לימודים מעולה

תכנית הלימודים הליברלית החזקה של הפקולטה למשפטים מלמדת את התלמידים להיות הוגים יצירתיים, ביקורתיים וסופרים, שהם כישורים בעלי ערך לעורכי דין.

הקשרים ההדוקים של הפקולטה עם האוניברסיטה וחברי המקצוע המשפטיים בארץ, מסייעים לתלמידים לתכנן את מסלול התעסוקה שלהם לאחר סיום הלימודים. המגמות הן לסיים את התואר הראשון במשפטים ולהתקדם ללימודי תואר שני.

אפשרויות הקריירה בלתי מוגבלות

תלמידי הפקולטה למשפטים הם בעלי מוטיבציה מושרשת היטב לצדק חברתי. הם חושבים בצורה יצירתית ובאופן ביקורתי, והבוגרים מתקבלים ללימודי משפטים מובילים. אחרי שארגונים גדולים שוכרים את שירותיהם בתום הלימודים, הם יכולים לפתח אפשרויות קריירה בלתי מוגבלות.

לתלמידי תואר ראשון במשפטים, בחירות גדולות בנתיבי קריירה יכולים להיות מאתגרים, שכן המבחר עצום.

לכן עורכי דין שאפתנים צריכים לנסות להשיג את הציונים הטובים ביותר, בכל מגמה שהם בוחרים, ואת הציונים הסופיים הגבוהים ביותר שהם יכולים, על מנת לעמוד בתנאים "הקשוחים" של אפשרויות תעסוקה בחברות גדולות, וגם אם הם רוצים לפתוח עסקים גדולים, או אפילו לעסוק בתחומי מדע והנדסה, או תחומים "רכים" כמו אמנות ומדעי הרוח.