עורך דין צוואות וירושות ברמת גן ובני ברק

עורך דין צוואות וירושות

עורך דין צוואות וירושות ברמת גן ובני ברק יכול לשמש כל אדם שחי באזור וזקוק לייעוץ או לסיוע בתחום. לא כל אחד יזדקק בחייו לשירותיו של עורך דין פלילי או עורך דין המתמחה בתחום התעבורה, אך כל אחד יגיע בשלב כזה או אחר לעורך דין שמתמחה בתחום של ירושות וצוואות. אומנם מדובר בתחום לא פשוט מבחינה רגשית, אך חשוב להתמודד עם המצב בזמן ולפעול בצורה המיטבית ביותר. כאשר אדם נפטר, יש צורך לחלק את הרכוש שלו בין בני משפחתו וחבריו הקרובים. במידה ואותו האדם כתב צוואה, הדבר מקל מאוד על אופן חלוקת הרכוש. אך במידה ולא קיימת צוואה, הרכוש יתחלק בהתאם לירושה מכוח הדין. עורך דין המתמחה בתחום כעו"ד יצחק גולדשטיין יכול לספק סיוע וייעוץ משפטי, הוא יכול להסביר לגבי האופציה להתנגד לירושה או לצוואה ולהדריך את הלקוח כיצד עליו לנהוג.

עורך דין צוואות וירושות ברמת גן ובני ברק – מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון

קודם כל, חשוב להגדיר מהי צוואה. מדובר על מסמך משפטי שבו האדם מצווה מה ייעשה ברכושו לאחר ממותו. לפי החוק, ניתן לכתוב צוואה במספר דרכים – בכתב יד, בפני עדים או בפני רשות מוסמכת כגון בית משפט או בית דין דתי. צוואה בכתב יד למשל, נחשבת לשכיחה ביותר, אך על מנת שיהיה לה תוקף משפטי, היא חייבת להיות כתובה על ידי האדם עצמו, בצירוף תאריך וחתימה. במידה ואין צוואה, חוק הירושה קובע כי רכושו של אדם יתחלק בין ילדיו לבין בן או בת זוגו. עורך דין המתמחה בתחום יוכל לסייע לכל אדם לממש צו קיום צוואה, להתנגד לצוואה וכדומה. לא פעם שומעים על מקרים של הונאות, שבהם הצוואה נכתבה תחת כפיה או איומים, צוואה המכילה טעות סופר או צוואה לא חוקית. במקרים כאלו חשוב להתייעץ עם עורך הדין, על מנת להביא לביטול הצוואה.

לסיכום, עורך דין צוואות וירושות ברמת גן ובני ברק יכול לסייע לכל אדם לממש צוואה או להתנגד לה. בכל מקרה, מומלץ לקבל סיוע משפטי על מנת לדעת כיצד לנהוג בכל מצב.