ליווי מקצועי בנושא ירושות על ידי עורכת דין נטלי לזר

נטלי לזר

עורכת דין נטלי לזר מטפלת באופן אישי בירושות רבות של לקוחות משרד הבוטיק שלה. הטיפול בתחום זה מתבצע ברגישות יתרה ובתשומת לב מרובה לכל סעיף ולכל נושא.

עם קבלת התיק נערכת למידה מעמיקה של כל הכתוב בו, הסעיפים הנוגעים לעסק המשפחתי, פרוט הנכסים והממון. לאור מידע זה מתגבשת חשיבה ומתבצע תכנון קפדני לגבי כל אחד מהסעיפים המופיעים בתוכן הירושה .

נושא אופן העברת העסק המשפחתי הקיים והעברתו לדור השני או השלישי תוך התחשבות מצד אחד בבני המשפחה הממשיכים עם העסק ומצד שני עם אלו הבוחרים בדרכים חלופיות אך אמורים לקבל נתח מהירושה, תוך תכנון המס וההשלכות הכספיות הנוספות של מהלך זה. לכן נערך בין כל הצדדים הסכם העברה בין דורית בו רשום באופן מפורט מה מקבל כל אחד מבני המשפחה לאחר שבוצעה חלוקה בערכים כספיים זהים.

בעניין הנכסים, עורכת הדין נטלי לזר נפגשת עם בני המשפחה השונים להעברת הסברים, רעיונות, הצעות הכוונות ולשם ביצוע סיעור מוחות משותף. כל זאת, כדי ליצור פיצול הוגן של הירושה בדרך שבה בני המשפחה יבינו את אופן החלוקה ויהיו מרוצים מההצעה ההוגנת וההגונה שנערכה תוך מחשבה של כמה צעדים קדימה.

הכנת ההסכמים השונים כמו הסכמי הלוואות, הסכמים בין בעלי המניות, הסכמי ממון והסכמי שיתוף כוללים בתוכם את כל התרחישים שעלולים לקרות בין בני המשפחה השונים בתוך התא המשפחתי הקיים ובתאים המשפחתיים המתהווים של הדור הצעיר. כל ההסכמים הללו מועברים לאחר החתימה לבית המשפט כדי שיקבלו תוקף חוקי.

הידע הרב שצברה עורכת דין נטלי לאורך שנות עבודתה כשכירה וההצלחות הרבות הנזקפות לזכותה בתיקים סבוכים ומורכבים, יצרו לה שם של מקצוענית, הנלחמת על הצדק למען לקוחותיה בנחישות ובכל דרך אפשרית עד ההגעה ליעד שתוכנן מראש .עם זאת כל ההתנהלות מול כל הגורמים מתבצעת בנועם הליכות אך בנחרצות.

משרד הבוטיק שלה מטפל בלקוחות נבחרים שמקבלים יחס אישי ויוצא דופן מהרגע הראשון ועד סגירת כל המעגלים ברבדים השונים של הטיפול בירושות . נטלי מיידעת בתחילת הדרך את הנקודה שאליה היא שואפת להגיע וחותרת כל הדרך אל המטרה הנכספת.