מגשרת מוסמכת לקראת חלוקת ממון ורכוש

מגשרת מוסמכת

ההגעה אל התובנה הזו כי שני בני זוג אינם עושים טוב האחד אל השני וכי הגיעה העת לפרק את מערכת היחסים הזו לטובת כולם היא לא משהו שקל להגיע אליו כך סתם. יש מערכות יחסים אשר קיימות במשך של תקופה ארוכה מאוד, ולאחר שחווים הרבה מאוד דברים ביחד זה לא פשוט להתחיל ולפרום את כל הקשרים הללו שנעשו עבים וקשים להסרה מן הסתם. אנשים חכמים מבינים כשאר הגיע הזמן להיפרד, ואנשים חכמים עוד יותר יעשו ככל יכולתם על מנת להגיע אל גירושין בהסכמה, ללא עיכובים ויצירה של טראומה רגשית מעבר לכל מה שכבר יהיה לבטח קיים. תהליך זה נקרא גישור.

היתרונות של הליך גישור

איך מסיימים מערכת יחסים בצורה מוסכמת? על ידי מעורבות של עורך דין שמהווה צד ניטראלי ומוסמך לנהל תהליך של גישור בין שני בני הזוג הללו בצורה שווה. התהליך הזה חוסך הרבה מאוד זמן מיותר של ריבים והעברות מסרים בדיונים בבתי משפט, ומאפשר בהזדמנות הזו שבה שני הצדדים נמצאים, לעבור על כל הדברים ולנסח את ההסכם של הגירושים בצורה נוחה ועם הסכמה.

כאשר נכנסים אל תהליך של גירושין רוב הזיכויים שלא יוצאים ממנו מבלי לבזבז הרבה מאוד כסף על השירותים של עורך הדין שנבחר. גישור הוא הליך שחוסך את כל אלה משני בני הזוג עם תהליך הרבה יותר קצר. משמעותית.

מלבד שני אלה, כאשר נכנסים אל סחרור של דיונים בבתי משפט הבעיה בין שני בני הזוג רק יכולה להחריף. התקשורת נעשית יותר קשה והתוצאה היא לא טובה לשני הצדדים. בתהליך של גישור מגיעים ברוח טובה ועם כל הרצון הזה לצאת כאשר מערכת היחסים נמצאת ברמה שמאפשרת יחסים טובים הלאה.

כיצד מזרזים את התהליך

אם באמת רוצים לקצר את כל השלב הזה של גישור ולערוך הכי בצורה הכי מהירה שאפשר, צריכים להגיע עם כל המסמכים הרלבנטיים אל אותה הפגישה, ושם עוברים על כל המידע הזה שאיתו מחליטים מה עוד צריך להיות בדיון ועל מה כבר מגיעים להסכמה מוקדמת אפילו טרם אותה הפגישה.