איך מקבלים פיצוי בגין תאונה בחו"ל?

תאונה בחו"ל

טסתם לחו"ל, נהניתם, אך במהלך הנסיעה קרתה לכם תאונה מסוימת שגרמה לכם לנזק רב, כזה שאתם צריכים מישהו שיהיה לידכם במצב הזה, אך אף אחד לא מתייחס אליכם. מצב זה הוא מצב מאוד מסובך, ולא כולם יודעים לצאת ממנו. אתם זקוקים לפיצוי דחוף, אך אתם לא יודעים איך לקבל אותו? הגעתם למקום הנכון. במאמר זה, תראו כיצד אתם יכולים לקבל את הזיכוי שלכם, בקלות, ובעזרת אנשים שיעשו את העבודה במקומכם.

מי זכאי לפיצוי בגין תאונה בחו"ל?

מי שזכאי לפיצוי, יהיה אדם שעומד בקריטריונים של אותה מדינה. מאחר וכל מדינה מכילה חוק שונה, אתם יכולים לראות כי הקבלה של הפיצוי תהיה שונה, וגם אם אתם ילידי אותה מדינה, אתם לא יכולים לייצג את עצמכם, מאחר ואתם לא עומדים במספר דברים שנדרשים לכך.

מה נדרש להגשת תביעה בחו"ל?

אחד הדברים החשובים לקראת תביעה בגין תאונה בחו"ל, הוא כמובן עורך דין, מאחר והוא הנציג החוקי שלכם, ויכול לעשות את העבודה עבורכם ללא שום בעיה. בכדי שאתם תוכלו לשכור עורך דין טוב, אתם צריכים רק עורך דין בגבולות אותה מדינה שאתם תובעים.

מה החיסרון של הגשת תביעה בחו"ל?

החיסרון הוא השפה הזרה באותה מדינה. גם אם אתם דוברי אותה שפה, לא תמיד קורה שאתם מודעים למה שמתרחש שם, כיצד להשיג עורך דין ראוי וטוב, וכיצד להעביר את הכסף של הפיצויים לחשבון שלכם בישראל.

כיצד למצוא חברה שתהיה טובה לנו?

על מנת לעשות זאת, אתם יכולים לפנות לחברת אינטר-קליימס, ולכך מספר סיבות:

  • תיק עבודות – אחד הדברים שאתם מחפשים אצל כל איש אחר, זה איך הוא עשה את העבודה שלו אצל אדם אחר, לדוגמה מעצב בית מקצועי שעשה את העבודה שלו בצורה מושלמת, והוא מראה לכם את העבודה שלו בתמונות. כך אתם יכולים לראות את כמות ההמלצות של אותה חברה שתסייע לכם, בדף סיפורי ההצלחה.
  • שיחה אישית – רושם טוב מגיע אחרי שאתם מדברים עם אדם פנים מול פנים. תאמו שיחה, והתרשמו בעצמכם. אחרי השיחה האישית, תוכלו להרגיש רגועים, או שתדעו אם כדאי לכם לעבור.

שימו לב – רכישת פוליסת ביטוח מתאימה כמו ביטוח בריאות קבוצתי מבעוד מועד תוכל אולי לסייע או לפחות להפחית

מידע נוסף תוכלו למצוא כאן.