התייעצות עם עו"ד פלילי

עו"ד פלילי

איך אפשר להתייעץ עם עורך דין פלילי בצורה נכונה? כיצד בוחרים עורך דין פלילי? ומתי צריך לבצע התייעצות שכזאת? אם אתם זקוקים לעורך דין פלילי מכל סיבה שהיא – חשוב שתקראו את המאמר הבא!

הסתבכות בפלילים, חקריה פלילית, הגשת כתב אישום ואפילו מעצר – כולן סיבות מתאימות להתייעצות עם עורך דין פלילי.

כיום מואשמים אנשים ואזרחים במגוון עבירות ביניהן: עבירות אלימות, רכוש, סמים, עבירות מין, ועוד, תוך שכל עבירה היא כזאת שמתקיימת בגינה חקירה, נפתח בגינה תיק פלילי שלאחר מכן ישנה החלטה האם להגיש כתב אישום נגד הנחקר או לא , כאשר החלטה זאת נעשית על ידי הפרקליטות.

כפי שרבים כבר יודעים, חקירה במשטרה או מעצר בשל עבירה שביצעתם או שהואשמתם בה, בין אם בצדק או לשווא  – היא לא חוויה כיפית במיוחד ולכן גם במקרים כאלה חשוב שיהיה לצדכם עורך דין פלילי גיל באיער שימנע כבר בהתחלה את הגשת כתב האישום או את המעצר.

אבל כיצד בוחרים עורך דין פלילי?

על מנת לבחור עורך דין פלילי טוב חשוב לשים לב לכמה דגשים בבחירה ביניהם:

יעילות – עורך דין שפועל ביעילות יכול לסייע לכם לקדם את האינטרסים שלכם בצורה טובה ומהירה.

זמינות – וודאו לב כי עורך הדין הינו זמין עבורכם, גם אם הוא מאד עסוק. חשוב שעורך הדין יוכל ללוות אתכם בחקירה במעצר ובכל הדיונים בבית המשפט.

מקצועיות – וודאו כי עורך הדין מקצועי, מנוסה וכזה שיש לו אחוזי הצלחה גבוהים בייצוג נאשמים בפלילים.

אז כיצד נעשית התייעצות עם עורך דין פלילי?

ייעוץ של עורך דין יכול להיעשות בטלפון, בפגישה במשרד עורך הדין, בעת חקירה במשטרה, במעצר ולפני דיון בבית המשפט. כיום ישנם עורכי דין שגובים תשלום על שעת ייעוץ, בעוד שחלקם מספקים ייעוץ ראשוני ללא עלות בשיחת הטלפון הראשונה.

בחרו את עורך הדין המתאים לכם ביותר בכל הנוגע לניסיון, יעילות, תקציב וצורך.